Trendy ślubne na rok 2015

Wielkimi krokami zbliża się sezon ślubny… nie możemy więc zostawić tegorocznych Panien Młodych bez kilku słów w temacie: „kwiatowe trendy na rok 2015”.

Myślę, że można pokusić się o stwierdzenie, że każda z was w tegorocznych opcjach znajdzie coś dla siebie. Nadal „trendy” będą wesela tematyczne i rustykalne… jednak pamiętajcie, że w tym dniu to wy macie czuć się wspaniale, więc powinien być to przede wszystkim wasz styl…niezależnie od tego jakie trendy królować będą w bieżącym roku.

trendyPowrót długich drewnianych stołów, drewnianych krzeseł i ławek. Nastrojowe światełka i świece pomogą nam stworzyć przytulną atmosferę. Ci z was, którzy marzyli o weselu w kolorystyce srebra lub złota może dodadzą elementy miedziane do wystroju wnętrz… ciepłe brązy, beże, a może właśnie połączenie srebra, złota i miedzi okaże się dla was inspirujące?

Dziki ogród, asymetria, klasyka, i naturalne dodatki to główne tematy na florystyczne aranżacje bieżącego roku. Wiosenne/letnie śluby zdominują pastele i biel, odcienie mięty, błękitu i brzoskwini… słodko i bajecznie. Zimowa pora nie będzie mniej oryginalna…kompozycje uzupełnimy wtedy o kwiaty bawełny i wstążki z włóczki.

Jednym słowem- do wyboru do koloru -w kwiatowych stylach AD 2015.

Kolorystyczne zestawienia – trendy na 2015 przedstawiamy w galerii…

trendy może tym z was, które jeszcze nie do końca wiedzą jakie kolory najlepiej połączyć, wpadnie w oko jakaś ciekawa inspiracja…. oczywiście jeśli potrzebujecie pomocy, zapraszamy do kontaktu

B&B czyli Bukiet i Butonierka

W bukietach natura jako motyw przewodni, bukiet, jakby prosto z łąki… to będzie to!

Sezonowe rośliny nadal w modzie, również wplatanie w aranżacje naturalnych dodatków, takich jak owoce, kasztany, bawełna, żołędzie czy szyszki. Również wełniane wstążki mogą was zainspirować, choć to może bardziej w zimowej aurze ślubnej. Wiosna to pastele i biel – różne pastelowe zestawienia znajdziecie w galerii.

Orchidee, hortensje i hiacynty nie odejdą do lamusa w tegorocznych kwiatowych kompozycjach.

Sala weselna

Jeśli mówimy o wystroju sal, popularnością cieszyć się będą wszelkie wiszące ozdoby.

Miejsc na takie kompozycje najlepiej poszukać wspólnie z florystką, ona będzie w stanie podpowiedzieć gdzie istnieją możliwości na techniczne zamocowanie ozdób, tak aby niczego nie uszkodzić u naszych organizatorów…

Amarylisy zwisające z lamp, szklane kule ze świeczkami i małymi bukiecikami kwiatów, ozdobione kwiatami okna, żyrandole, przestrzeń nad stołami….. czekamy z niecierpliwością na te wyzwania, efekt będzie niezapomniany! PROMISE!

…kwiaty we włosach

I jeszcze powrót do przeszłości – wianki na głowach Panien Młodych – najlepiej sprawdzą się na weselach w klimacie rustykalnym. Jeśli wianki was nie przekonują, warto wpiąć we włosy choć malutką ozdobę z kwiatów, która nawiąże tematycznie do waszego bukietu i do butonierki Pana Młodego… a może któraś z was skusi się na kwiatową bransoletkę lub pierścionek ? Kolejna porcja inspiracji w galerii poniżej

Źródła inspiracji trendy 2015: http://www.nationalweddingshow.co.uk, http://www.bridelle.pl, http://tantawanbloom.com, http://www.weddingideasmag.com, http://www.elegantweddinginvites.com, http://itsabrideslife.com, http://www.zankyou.pl, http://stylishweddingideas.com

Dodaj komentarz