Nowożeńcy!

mamy dla was atrakcyjną promocję

Pakiet film i kwiaty- piszcie do nas po szczegóły

 

Facebook
Pinterest
Instagram
Image Alt

O nas

a

Nasza historia

... Jak to wszystko się zaczęło

Tak to się zaczęło

Przygoda zaczęła się 6 lat temu. Zaczynaliśmy od wykonywania aranżacji dla znajomych i przyjaciół, od małych dekoracji, wianków, ozdób świątecznych i bukietów ślubnych. Z roku na rok darzyliście nas coraz większym zaufaniem.

Dziś tworzymy dla was pełną oprawę ślubną. Spotykamy się z wami, a wy powierzacie nam swoje marzenia o tym jak powinien wyglądać ten idealny dzień.

Kwiaty to nasza pasja… układanie bukietów to nieschodzący z twarzy uśmiech, a największą radość sprawia nam spełnianie kwiatowych marzeń naszych klientów oraz udział w stylizowanych sesjach zdjęciowych pełnych kwiatów. Cenimy długotrwałą współpracę i opinie klientów, dzięki którym możemy ciągle doskonalić jakość naszych usług.

Jak działamy

Kiedy to możliwe staramy się pozyskiwać materiały od lokalnych dostawców, a kwiaty z dolnośląskich farm, unikamy używania gąbki florystycznej, która jest jednorazowa i szkodzi środowisku.

Choć nie możesz zobaczyć się z nami w kwiaciarni, chętnie porozmawiamy online, przez telefon lub spotkamy się z wami przy pysznej kawie aby omówić waszą wizję wymarzonego wesela, dekoracji biura czy domu.

Oferujemy wykonanie dekoracji florystycznych we Wrocławiu, ale ciekawe projekty wyciągają nas też nieco dalej w obszar Dolnego Śląska.

co by tu
o nas

...

Szczypta szaleństwa, ogrom miłości do kwiatów, mnóstwo energii do działania, głowy pełne pomysłów, nowoczesne podejście, orientacja na klienta i dbałość o szczegóły to to co nas wyróżnia

 

Zapraszamy do śledzenia naszych działań na insta i fb

 

Pasja 0

Zaangażowanie 0

Energia 0

Radość tworzenia 0

a

Nasz Zespół

Z pasji do kwiatów

Ola

Florystka

Projektantka, rozmyśla nad koncepcją waszych dekoracji, główny wykonawca

Wojtek

co-owner, support, moviemaker

Wsparcie mentalne i techniczne. Uwiecznia nasze dzieła na filmach i zdjęciach,

a

Nasi klienci

cenimy długotrwałą współpracę
a

Opinie klientów

Profesjonalizm i jakość

Byliśmy w sytuacji awaryjnej, dekoracje na auto udało się odebrać w ciągu kilku dni od zamówienia! Na weselu zrobiły wrażenie nawet wśród osób, które znają temat. Nam spodobało się to, że bez problemu przetrwały ponad 24h przed weselem i że mocowanie świetnie trzymało przy dłuższej jeździe przy 100km/h Polecam!!

Łukasz Pan młody

Powód do komplementów

Rewelacja, całkowita metamorfoza miejsca. Ola jest nie tylko przesympatyczna, ale niezwykle utalentowana. Cały wieczór zbierałam komplementy za wianek i bukiet, a wystrój wyglądał po prostu magicznie. Z czystym sercem polecam

Ula Panna Młoda

Personalne, elastyczne podejście

Ola jest wspaniałą i bardzo utalentowaną osobą! Dekoracje na naszym ślubie były wspaniałe i dokładnie takie jakie sobie wymarzyliśmy i o jakich przed ślubem rozmawialiśmy. W ostatniej chwili również uratowała dekorację w kościele - dwa dni przed ślubem zostaliśmy na lodzie - udało jej się zorganizować oprawę florystyczną i to jaką! Bukiet ślubny zachwycający, wszystko dokładnie w klimacie wesela. Świetny kontakt, elastyczność i personalne podejście do klienta wiedziałam, że niczym nie muszę się przejmować, pełne zaufanie! Gorąco polecamy

Alicja Panna młoda

Magicznie i bajkowo

Ola wzięła pod uwagę naszą wizję, my jej zaufaliśmy, a efekty, które zastaliśmy na miejscu były rewelacyjne! Jej realizacje oczarowały nas i gości, atmosfera dzięki nim bardzo zyskała. Ten ważny dzień nabrał magicznego wymiaru za sprawą oprawy, którą zapewniła. Czuliśmy się bajkowo, dlatego z całego serca polecamy i dziękujemy Flower Power!”

Julia i Szymon Państwo młodzi

Klasyka - glamour

Wyszło porostu PRZEPIĘKNIE! Ola wysłuchała naszych potrzeb, dorzuciła własne pomysły i zrealizowała elegancką i klasyczną kompozycję w stylu glamour. Wszystkie elementy wystroju były dokładnie przemyślane i komponowały się doskonale ze scenerią, w której odbywała się uroczystość. Jesteśmy wdzięczni Flower Power za tak piękna realizację, w której nic a nic byśmy nie zmienili!!!! Zdecydowanie polecamy!!!

Gosia i Grzegorz Państwo młodzi

Z niebieskim akcentem

Serdecznie polecam Flower Power, które wykonało całą oprawę kwiatową na ślub, który odbył się w kościele św. Krzyża we Wrocławiu i w hotelu Wodnik we Wrocławiu. Wszystko wyszło przepięknie, goście byli zachwyceni, a Pani Aleksandra idealnie odzwierciedliła moją wizję dot. wesela, jego charakteru i dekoracji kwiatowych. Bukiet ślubny był przepiękny. Kwiaty były świeże, kompozycje utrzymały się do ponad tygodnia po ślubie. Serdecznie polecam

Joanna Panna młoda